İstatistik Analizleri Kim? Bizimle Nasıl Çalışabilirsiniz?

Serbest istatistik analiz hizmeti sunan bir ekip olarak deneyim sahibi lisans, yüksek lisans ve doktara eğitim düzeylerinde bulunan kişilerden oluşan grubumuz ile aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde hizmetlerimizi interaktif ortamda da sizlere sunmak için ve istatistik pazarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yönelik olarak hazırlanacak olan bir sisteme duyulan ihtiyaç karşısında bu sitenin kuruluşunu gerçekleştirdik.

8 yılı aşkın deneyimimiz ve 200 'den fazla istatistik analiz ve danışmanlık çalışmamız içerisinde %99 müşteri memnuniyeti ile hizmet sunuyoruz. Bu süreçte tahminedici .com olarak hizmet verdikten sonra değişen dijital çağ ve ihtiyaçlara ayak uydurmak ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yeni sitemizde : "istatistik analizleri" olarak devam etme kararı aldık

Türkiye'de bu zamana kadar istatistik konusunda donanımı güçlü veya zayıf olanlara bir değerlendirme yapılmaması istatistik hizmetlerine ihtiyaç duyan kesimde ciddi mağduriyetlere yol açmaktadır. Bununla birlikte kişilerin mağduriyetlerini duyuracakları veya giderecekleri çok fazla seçenek de bulunmamaktadır. İşte bizde bu sorunları ortadan kaldırmak için istatistik analizleri grubu olarak kollarımızı sıvadık!

10

Yıllık Deneyim

200

'den Fazla Tamamlanmış Çalışma

99

% Müşteri Memnuniyeti

350

'den Fazla Gerçekleştirilmiş Analiz

{ İstatistik Analiz Hizmeti Sağlarken Hangi Programları Kullanıyoruz? }

SPSS
E - Views
Matlab
R - Project

{ İstatistik Danışmanlık ve Analiz Fiyatları }

Fiyatlandırmamız tamamen iş yüküne göre belirlenmektedir. İş Yükü Genellikle Şu Kriterlere Göre Belirlenmektedir: Değişken sayısı, analiz grupları, istatistik analizlerin türü‏, çalışmanın teslim süresi‏, projede çalışacak kişi sayısı... E-posta veya internet sitemizdeki form aracılığıyla yollanan çalışmalarda, çalışmanız istekleriniz doğrultusunda incelendikten sonra hesaplanan çalışma bedeli tarafınıza iletilecek ve onay vermeniz durumunda çalışmaya başlanacaktır.‏ Her çalışmada verilecek hizmetlere göre ücretlendirme belirlenmektedir.

{ Ödeme Seçeneklerimiz Nelerdir? }

Havale, EFT, Kredi Kartı ile Online Ödeme seçeneklerimiz vardır. Üstelik kredi kartı seçeneği kullanarak bankanızın taksitlendirme imkanlarını kullanarak kendinize ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz!